Get Adobe Flash player

reklamní fullservis

velkoformátový fotorealistický tisk

napínací systém pro venkovní reklamu

KonicaMinolta BizHub PRO C6501
KonicaMinolta BizHub PRO C6501 -

V naší produkci tiskneme na špičkovém barevném řešení od firmy KonicaMinolta, BizHub PRO C6501e. V současné době se jedná o jeden z nejlepších a nejrychlejších tiskových strojů na světě při konstantní rychlostí 65 plněbarevných stránek za minutu. Tento nejnovější model představuje ideální řešení pro malonákladový tisk. Díky minimálním provozním nákladům a nejnovějším HD tonerům jsme schopni tisknout na obyčejné křídové (lesk i mat) ofsetové papíry od gramáže 90g/m2 až do 350g/m2. Výsledný tisk v rastru 175lpi téměř nerozeznatelný od ofsetového tisku. Součástí stroje je profi tiskový řadič FIERY IC-305, který zaručuje špičkové podání barev, průběžnou kalibraci pomocí Eye-One spektrofotometru a variabilní tisk dat.

Bizhub PRO C6501e/eP je významný představitel nejnovějšího vývoje v oblasti plnobarevných tiskových zařízení. Obsahuje osvědčené pokročilé technologie Konica Minolta pro přesný tisk a to jak v oblasti hardware, tak software. Inovativní polymerovaný toner Simitri HD® od Konica Minolta je zárukou mimořádných tiskových výstupů s 256 odstíny šedé a 8-bitovou barevnou hloubkou. S.E.A.D (Screen-Enhancing Active Digital Processing), klíčová technologie zpracování obrazu, implementovaná v bizhub PRO C6501e/eP, kombinuje řadu technických inovací garantujících skutečně výjimečnou reprodukci barev ve vysoké rychlosti.

Tiskneme do formátu SRA3 (450x320 mm) na běžné papíry křída lesk/mat gramáže 90-350 gm2, samolepky, pauzáky a strukturované grafické papíry.