Get Adobe Flash player

reklamní fullservis

velkoformátový fotorealistický tisk

napínací systém pro venkovní reklamu

KonicaMinolta BizHub PRO 1050e
KonicaMinolta BizHub PRO 1050e -

Černobílé zakázky tiskneme a kopírujeme na špičkovém řešení od firmy KonicaMinolta, BizHub PRO 1050e. V současné době se jedná o jeden z nejlepších a nejrychlejších tiskových strojů na světě při konstantní rychlostí 105 stránek za minutu. Tento nejnovější model představuje ideální řešení pro malonákladový tisk. Díky minimálním provozním nákladům a nejnovějším HD tonerům jsme schopni tisknout na obyčejné křídové (lesk i mat) ofsetové papíry od gramáže 70g/m2 až do 350g/m2. Výsledný tisk v rastru 175lpi téměř nerozeznatelný od ofsetového tisku. Součástí stroje je profi tiskový řadič FIERY, který zaručuje špičkové podání odstímů šedé, průběžnou kalibraci pomocí Eye-One spektrofotometru a variabilní tisk dat.

Bizhub PRO 1050e je významný představitel nejnovějšího vývoje v oblasti produkčních tiskových zařízení. Obsahuje osvědčené pokročilé technologie Konica Minolta pro přesný tisk a to jak v oblasti hardware, tak software. Inovativní polymerovaný toner Simitri HD® od Konica Minolta je zárukou mimořádných tiskových výstupů s 256 odstíny šedé.

Tiskneme do formátu SRA3 (450x320 mm) na běžné papíry křída lesk/mat gramáže 90-350 gm2, samolepky, pauzáky a strukturované grafické papíry.